2

Kolejna porażka…

Bez szans w meczu z Wilkami…

Rangersi przegrali 1-2 z Wolves,  goście strzelili dwa gole w drugiej połowie. Wcześniej James Perch zobaczył czerwoną kartkę a Joel Lynch zdobył bramkę w ostatniej minucie dla QPR.
” Czerwona kartką miała ogromny wpływ na grę. To wciąż pierwsze dni naszych wspólnych treningów, byłem zadowolony z tego, jak graliśmy w dziesięciu. Chłopcy pokazali wielką pasją i zaangażowanie, jestem dumny z zawodników. Nie zrobiliśmy tego, czego oczekiwałem od zawodników w pierwszych 15 minutach. Im więcej czasu spędzam z tymi zawodnikami, tym lepiej ich poznaję. Jestem tego pewien „

Kategorie: Hot Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,