5

Krótki komentarz po sezonie

Fani Queens Park Rangers  zareagowali bardzo nerwowo po siedmiu porażkach … Jednak trener nie zamierza brać całej krytyki na siebie.

Holloway twierdzi, że ułożenie i skompletowanie składu zajmie mu minimum dwa okna transferowe. Tyle czasu potrzeba do wyeliminowania nieprawidłowości w QPR .

Ian dodał jeszcze:

„To może zająć jeszcze kilka okien. Nie jesteśmy bogaci, będziemy też wyprzedawać i cofać się do tyłu”

 

Dalsze szczere słowa trenera:

„Inne kluby mogą dodawać duże kwoty do swoich budżetów ale te kwoty są zarobione a nie są to darowizny. My mamy wrzucone w budżet niesamowite pieniądze, niezarobione przez klub i nie zamierzamy tego robić więcej. Mam nadzieję, że nowa sieć skautingu zadziała i będę miał kogo trenować. Wierzę, że będą w stanie skłonić do przejścia dobrych i wartościowych zawodników”

Czy kibice będą mieli tyle cierpliwości ?

Czy trener będzie miał tyle cierpliwości ?

Czy właściciele w końcu będą prawidłowo zarządzać klubem ?

Będziemy mieli wiele tematów w „sezonie ogórkowym” 🙂

 

 

 

www.hitc.com

 

Kategorie: Hot Tagi: 

Podziel się wpisem

Powiązane wpisy

5 komentarzy na "Krótki komentarz po sezonie"

 1. kola napisał(a):

  powiem krótko lubie gościa ale mnie rozczarował.
  poprzednicy też mieli pod górkę a nie musieliśmy bać się o utrzymanie
  trochę ma racji trochę się wybiela
  za wyniki głównie odpowiada trener, wiedział co bierze i miał być spokojny środek tabeli a jak byo to wiemy

 2. Viking napisał(a):

  Nie wiem dlaczego, ale od początku czepiasz się trenera.
  Nie pamiętam, czy obiecywał spokojny środek tabeli?
  Fakt, było w końcówce trochę nerwowo, ale zadanie wykonał.
  Czy poprzednicy mieli pod górkę? nie sądzę. Sądzę, że obejmowali drużynę w dużo lepszej sytuacji a każdy z nich zostawiał ją w coraz gorszej. Rozpad drużyny trwał dużo dłużej a Holloway otrzymał ją praktycznie w proszku i podjął się zadania aby ogarnąć ten cały bałagan.
  Też myślałem, że poprawa wyników, stylu gry nastąpi trochę szybciej, ale okazało się, że problem jest głębszy niż Ian sądził, zresztą potwierdza to że aby wyprostować zespół będzie potrzebował kilka okienek transferowych.
  Mam nadzieję, że mu się powiedzie i w końcu zespół będzie działał na normalnych, zdrowych zasadach.

 3. kola napisał(a):

  obiecywał,wystarczy obserwować także angielską prasę
  nie czepiam się trenera tylko kiepskich wyników a to fakt
  napisałem że poprzednicy mieli TEŻ pod górkę tak jak on skoro narzekał
  poza tym każdy ma prawo do własnej obiektywnej opini
  też mam nadzieję że będzie lepiej

  napisałem przecież że go lubię 🙂

 4. jarek1 napisał(a):

  Problem jest w zarządzaniu klubem, odbija się jeszcze czkawka po Hjusie. Tam pierwszy raz napompowano budżet transferowy do astronomicznych rozmiarów, poprawił Redknapp i teraz jest jak jest. nigdy nie było nas stać na drogich zawodników. Wczoraj czytałem, że Hoillet zarabia 42 tyś tyg a chcą mu ściąć do 1/4 i tylko na takie tygodniówki nas stać a nie na 42 tysiaki. Większość zawodników wie juz o tym, że będą wielkie obniżki płac lub odejścia. Może to zabrało ambicję i wolę do walki za klub. Takie małe pytanko – to ile mogli zarabiać zawodnicy pierwszego składu, skoro rezerwowy miał 42 tysie ? Tutaj jest problem klubu i tak szybko nie da się go wyprostować a darowizny od Fernandesa już nie przejdą. Czeka nas jeszcze kara za złamanie zasad finansowych, to będzie liczone w milionach.

 5. Akster napisał(a):

  zgadzam się z jarkiem to jest sama przykra prawda…niestety o awansie w przyszłym sezonie trzeba szybko zapomnieć a myśleć żeby się spokojnie utrzymać…zwłaszcza ,że możemy sprzedać jeszcze najlepszych (Alex Smithies itp) co oznaczałoby katastrofę i tylko i wyłącznie walkę o utrzymanie.Szczerze słabo to widzę kasy brak ,wyprzedaż możliwa…

  jarek jak pamiętam Chery jak grał miał mala tygodniówkę bodajże 17k ,i szczerze poza Caulkerem i Onuoha w składzie średnia tygodniówka to tak 10-20k to nie sa spore sumy.W dodatku zaoferowaliśmy teraz roczny kontrakt Mackiemu i co najlepsze zaoferowaliśmy mu jeszcze mniejsze pieniądze…to pokazuje w jakiej sytuacji jesteśmy jest ona koszmarna taka prawda nic u nas prawidłowo nie działa…Prawdę mówiąc żaden klasowy zawodnik który reprezentuje dobry poziom nie przyjdzie do nas grac za 10-15k gdzie w takim Norwich czy AV dostałby 20-30k i większa szanse na awans do PL.Wszystko co dobre to kosztuje taka prawda…

Zostaw odpowiedź

Wyślij