3

Sezon przygotowawczy, brak transferów

Trudny start…

Ian Holloway potwierdził bardzo trudny początek sezonu 2017/18, jednak jest podekscytowany.
Otwarciem kampanii, będzie mecz z Reading a później przeciwko Sheffield Wednesday (A), Norwich City (A), Hull City (H) i Cardiff City (A). Jeszcze jeden ciekawy fakt – 2 mecze u siebie a 3 na wyjeździe. sierpień nic dobrego nie wróży.
Trener w wywiadzie dla  www.qpr.co.uk:
„To będzie mój dwudziesty sezon, gdy pełnię funkcję menedżera i jestem naprawdę podekscytowany. Chcę zabrać fanów QPR  do jednego z najtrudniejszych sezonów kiedykolwiek był rozgrywany w Anglii. Jeśli spojrzeć na naszych rywali, to zdumiewające. To trudny początek, ale nie ma łatwych gier w mistrzostwach. Musimy nauczyć się wygrywać i zmienić swój styl gry. Jest jeszcze wiele do zrobienia, ale to jest coś co ja kocham, jedziemy do Portugalii w niedzielę na tygodniowe szkolenie. Muszę graczom zaordynować treningi trzy razy dziennie, muszę dostać od nich to, co chcę.”
Odnośnie braku transferów, trener wypowiedział się dość jasno:
„To jest zawsze trudne działanie, prowadzenia działalności gospodarczej w tym czasie jest ciężkie – ludzie są na wakacjach i wszelkiego rodzaju rozmowy są niemożliwe. Ale mamy swoje cele i jesteśmy czujni. Wiemy kogo chcemy, mamy też zapasowe opcje jeśli pierwsze oferty nie wyjdą. Więc jesteśmy w dobrej sytuacji – a to ze względu na format klubu. Les Ferdinand i Gary Penrice ciężko pracują, jestem zachwycony, bo teraz mogę skoncentrować się nad pracą z zawodnikami. To ważne, że mamy swoją tożsamość i sposób gry. Jeśli spojrzeć na to, co zrobił Huddersfield w poprzednim sezonie i to że udało im się awansować, to dobra rekrutacja to podstawa. Wielkie kroki mogą być wykonane, zrobiłem kilka zmian w obszarze rekrutacji i jestem przekonany o uzyskaniu odpowiedniego efektu.”

 

 

 

 

 

 
Read more at http://www.qpr.co.uk/

Kategorie: Hot Tagi: 

Podziel się wpisem

Powiązane wpisy

3 komentarze na "Sezon przygotowawczy, brak transferów"

 1. Viking napisał(a):

  Jeśli nie będzie wzmocnień tzn. że własciciel już całkowicie ma gdzieś i wyraźnie odpuścił a z takim składem to mamy małe szanse na utrzymanie przecież ledwo się utrzymaliśmy…
  Współczuję trenerowi bo bardzo trudne przed nim zadanie i nam… bo to będzie kolejny nerwowy sezon i prawdopodobnie nie będzie powodów do zadowolenia z wyników.
  Czyli wychodzi na to, że marzeniem nie będzie awans a utrzymanie.

 2. Akster napisał(a):

  Transfery będą to pewne.Oby tylko nam wynagrodzili te czekanie naprawde przemyslanymi i trafionymi wzmocnieniami.

 3. kola napisał(a):

  tak jak pisałem na stronie dopiero początek okienka więc się nie podniecam,ocenię po zakończeniu.
  wierzę że trener w końcu odpali i będzie miał dużo lepsze wyniki niż w tamtym sezonie co da nam awans

Zostaw odpowiedź

Wyślij