Redakcja

Aktualnie za funkcjonowanie witryny odpowiadają: Superjurek, Kola, Rumbi, Jarek oraz Viking.

———
Stronę qprfc.pl założyli w połowie 2011 roku bracia Tomasz i Paweł Piętka (aka Toma & Busby). W ciągu pierwszych dwóch lat funkcjonowania witryna zyskała stałych czytelników, aktywne i przyjazne forum oraz profil na facebooku zrzeszający kilkuset użytkowników. Autorzy nie tylko odpowiadali za newsy i tłumaczenia, ale także przygotowali fotorelację bezpośrednio z Loftus Road, odwiedzili zespół podczas potyczki ligowej i nawiązali kontakt z klubem przeprowadzając wywiad z trenerem pierwszego zespołu Queens Park Rangers. Działalność strony zwieńczyło wspólne spotkanie na zlocie kibiców. Dotychczasowi administratorzy przekazali qprfc.pl w nowe ręce 20 maja 2013 roku, kończąc swoją obecność w społeczności. Zarchiwizowana wersję witryny z ostatniego dnia 19.05.2013 można znaleźć pod adresem qpr.najlepsi.info.

Dziękujemy, za dotychczasową współpracę poprzednim administratorom strony.

Nadszedł czas wyjawić wszystkim nowy, oficjalny skład redakcji – jarek1, superjurek, Viking, Rumbi, Kola, Czikare. Jesteśmy grupą, którą wiele lat temu połączył jeden cel – być kibicem QPR. Robiliśmy to w czasach, gdy nieznany był internet, Skype, Facebook. Mamy wspólną wizję prowadzenia strony, nawiązaniu kontaktów z klubem, fan clubami z innych państw. Wszelkie decyzje podejmujemy wspólnie i z rozwagą. Chęć współpracy wyraził DeeJay, który będzie zajmował się działalnością na facebooku.

Miło nam będzie wysłuchać waszych sugestii, pomysłów odnośnie działalności strony.

Nota prawna

Wszystkie elementy zawarte na stronie są własnością ich twórców.

Nie wszystkie elementy zawarte na stronie są własnością serwisu www.qprfc.pl. Serwis wykorzystuje je tylko w celach informacyjnych, a elementy należą do ich właścicieli.

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treści wysyłane przez użytkowników strony.

Wszelkie znaki towarowe są własnością klubów w tym klubu Queens Park Rangers

Korespondencję, propozycje współpracy  prosimy kierować na adres qprfcpl@gmail.com